Trwa ładowanie proszę czekać ...

Recenzja iPhone'a XR

23 kwietnia 2020

iPhone XR jest teraz lepszym rozwiązaniem niż po jego uruchomieniu. Tak, iPhone 11 ma podwójne tylne kamery, ale jeśli chcesz szybki telefon z długą żywotnością baterii, iPhone XR jest świetną wartością teraz, że Apple obniżył cenę z 749 dolarów do 599 dolarów. W rzeczywistości, to nadal należy do najlepszych iPhone'ów w sprzedaży teraz.

W oparciu o nasze testy, iPhone XR zapewnia szybką wydajność z jego A12 Bionic chip, bardzo dobrą jakość zdjęć i wygodny Face ID do szybkiego odblokowania telefonu. Doceniam również to, jak dobrze Apple wykonało sześć zabawnych opcji kolorystycznych (zwłaszcza niebieski) i dopasowane kolorystycznie aluminiowe ramki.

6,1-calowy ekran LCD iPhone'a XR nie spodoba się każdemu. A nowszy iPhone SE jest tańszy o 399 dolarów i oferuje szybszy procesor. Ale na podstawie mojej recenzji iPhone'a XR, mogę powiedzieć, że jest to nadal jeden z najlepszych telefonów, jakie można kupić. 

Recenzja iPhone XR: Projekt

Jeśli uważasz, że większość iPhonów wygląda zbyt konserwatywnie, iPhone XR zmieni Twoje zdanie. Dzięki siedmiowarstwowemu procesowi kolorystycznemu Apple osiągnęło wygląd, który jest przyjemny, a jednocześnie elegancki.

Szklane grzbiety są dostępne w kolorach czarnym, białym, niebieskim, żółtym, koralowym i czerwonym. Jestem zwolennikiem ceruleanowego błękitu. Wszystkie te odcienie mają dopasowane kolorystycznie taśmy aluminiowe, które płynnie łączą się z plecami. Spędziłam też trochę czasu z modelami żółtymi i koralowymi. Żółty nie jest tak jasny jak na zdjęciach, a raczej cytrynowo-żółty.

Ponownie, jako snob telefonu, nie mogę pomóc, ale zauważyć, że ramki są nieco grubsze na iPhone XR niż na iPhone XS, ale typowi użytkownicy nie będą się przejmować. Kamera TrueDepth jest z przodu, wraz z nacięciem, aby pomóc Ci zalogować się za pomocą Face ID, jak również bawić się z Animoji i Memoji i uchwycić portretowe ego.

Jeśli pozwolisz mi na chwilę maniaka, ekrany OLED są o wiele łatwiejsze w obsłudze niż LCD, więc jest to całkiem imponujący wyczyn, że Apple był w stanie dostarczyć niemal pełnoekranową konstrukcję na ekranie iPhone'a XR opartego na LCD, który zakrzywia się w kierunku krawędzi.

Apple udało się to osiągnąć dzięki połączeniu precyzyjnego frezowania, zaawansowanego maskowania pikseli i antyaliasingu subpikselowego. Oznacza to, że same krawędzie ekranu, które wyglądają jak ramki, są w rzeczywistości częścią wyświetlacza i są wykonane tak, aby wyglądały na czarne.

Recenzja iPhone XR: Trwałość

Jeśli chodzi o wytrzymałość, przód iPhone'a XR ma takie samo trwałe szkło jak iPhone XS, ale tył nie jest tak wytrzymały, więc może zechcesz dostać obudowę iPhone'a XR. iPhone XR jest wodoodporny w klasie IP67, co oznacza, że może wytrzymać 1 metr wody przez 30 minut, w porównaniu z 2 metrami przez tyle samo czasu, co iPhone XS o klasie IP68.

Jeśli potrzebujesz naprawić pęknięty ekran iPhone'a XR, to jeśli nie masz AppleCare+, kosztuje to 199 USD/zł196,44. Płacenie za usługę AppleCare+, która w przypadku iPhone'a XR wynosi 1499 USD, kosztuje 29/£25 USD.

Recenzja iPhone XR: Rozmiar:

Przełączałem się między 5,8-calowym iPhone'em XS a 6,5-calowym iPhone'em XS Max w ciągu ostatniego miesiąca, więc 6,1-calowy iPhone XR czuje się do mnie idealnie. To jest wystarczająco duże, aby zapewnić wciągające doświadczenie kupujących smartfonów chcą tych dni dla Netflix bingeing, Instagramming i gry, ale to nie jest tak duży, że jest nieporęczny.konstrukcja będzie trzeba trochę regulacji dla tych, którzy krok w górę od puny, 4,7-calowy iPhone 7, ale nie te, które krok w górę od iPhone 7 Plus. To dlatego, że Apple wcisnął większy wyświetlacz do projektu o tym samym rozmiarze, co iPhone 7 Plus przez banishing przycisk Home.

Jak można się spodziewać, rozmiar i waga iPhone'a XR (6,8 uncji, 5,9 x 3 x 0,3 cala) znajduje się pomiędzy rozmiarem i wagą iPhone'a XS (6,2 uncji, 5,7 x 2,8 x 0,3 cala) a wagą XS Max (7,3 uncji, 6,2 x 3,1 x 0,3 cala). Google Pixel 3 XL (6,5 uncji, 6,2 x 3 x 0,3 cala), z jego 6,3-calowym ekranem, jest nieco lżejszy, ale zauważalnie wyższy niż iPhone XR.

Warto zauważyć, że Galaxy S10e zapewnia kolorowy wygląd w bardziej kompaktowej obudowie, ponieważ posiada mniejszy 5,8-calowy wyświetlacz.

Zobacz propozycję innych smartfonów na: xiaomiredminote.pl