Trwa ładowanie proszę czekać ...

Recenzja Motoroli Edge Plus

23 kwietnia 2020

Motorola chce wrócić na flagowy wyścig zbrojeń telefonicznych. Po kilku latach trzymania się z dala od kłopotów - cały czas angażując się w pół-premium Moto serii Z i jego lista miernych Moto Modów - firma w końcu dostarcza 1.000 dolarów telefon, który jej zdaniem podejmie walkę do Samsung Galaxy S20, OnePlus 8 Pro i iPhone 11 Pro.

Nazywa się Motorola Edge Plus. A na uznanie firmy Motorola, Edge Plus ma wszystko, o co mógłbyś poprosić w sztandarowym telefonie w 2020 roku, między 6,7-calowym, 90-Hz wyświetlaczem OLED, gigantyczną baterią 5 000 mAh i czteroobiektywowym aparatem fotograficznym, który zapożycza nawet 108-megapikselowy aparat Galaxy S20 Ultra.

To także ekskluzywny Verizon, w prawdziwie motorolskim stylu. To zawsze kłuje, ale tym razem jest to szczególnie bolesne, ponieważ Edge Plus jest daleko i daleko najbardziej ekscytującą słuchawką do wyjścia z chicagowskiego producenta telefonów w dość odległym czasie. Tom's Guide był w stanie przejść z urządzeniem przed jego uruchomieniem 14 maja; oto nasze wrażenia na temat tego, jak to jest kształtowanie się z wyprzedzeniem przed naszą pełną recenzję Motorola Edge Plus.

Recenzja Motoroli Edge Plus: Ceny i dostępność

Motorola Edge Plus będzie kosztować 999 dolarów i rozpoczyna wysyłkę 14 maja. Podobnie jak wielu jego poprzedników marki Droid, będzie on wyłączny do sieci Verizon w USA.

Motorola planuje sprzedać latem tego roku tańszy model, zwany właśnie Motorola Edge, który będzie dostępny w wersji odblokowanej i na innych nośnikach. Telefon ten zamieni jednak procesor Snapdragon 865 Edge'a Plus na procesor Snapdragon 765 o niższej specyfikacji, a także poczyni kilka innych spekulacyjnych ustępstw, aby osiągnąć jego niższą cenę.

Edge Plus jest dostępny w jednej konfiguracji, z 256 GB pamięci UFS 3.0 i 12 GB superszybkiej pamięci LPDDR5 RAM. Obydwie te specyfikacje odpowiadają wersji OnePlus 8 Pro, która kosztuje 100 dolarów mniej niż Edge Plus. Ponieważ jednak Edge Plus będzie oferowany przez firmę Verizon, telefon firmy Motorola został opracowany z myślą o obsłudze pełnego zakresu sieci Big Red, w tym jej infrastruktury milimetrowej fali 5G - czego nie może pochwalić się OnePlus 8 Pro.

Recenzja Motoroli Edge Plus: Projekt

Nazwa nowego flagowego modelu Motoroli pochodzi od jego wyświetlacza i to właśnie ten wyświetlacz informuje o większości konstrukcji Edge'a Plus. Motorola ochrzciła go panelem "Endless Edge", ponieważ wygina się on pod kątem 90 stopni wokół lewej i prawej strony telefonu. Jest on podobny do ekranu w nowym OnePlus 8 Pro, z wyjątkiem bardziej ekstremalnych.

W rzeczywistości, krzywa na tym wyświetlaczu jest najbardziej dramatyczna, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, z każdego telefonu. Trzymając Edge'a Plus w dłoni, zaczynasz się martwić o nieumyślną interakcję z ekranem, gdy nie masz zamiaru. To jest coś, co napotkaliśmy, gdy przeglądaliśmy oba nowe telefony OnePlus ", choć Motorola mówi, że to poszło na wielką skalę, aby dostroić Edge Plus 'palm rejection oprogramowania, tak aby krzywa nie frustruje użytkowników. Ocenimy to dla siebie, gdy tylko będziemy mogli spędzić więcej czasu z końcowym modelem produkcji.

Sprawdź również tanie telefony na: tani-smartfon.pl