Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najlepsze telefony unlocked na 2020 r.

23 kwietnia 2020

Kupno jednego z najlepszych odblokowanych telefonów daje Ci swobodę wyboru słuchawki, którą chcesz najpierw, a następnie przynieść ją do sieci, która działa dla Ciebie.

Nie martw się, jeśli chcesz zmienić nośniki: Bardzo łatwo jest przeskakiwać z jednego do drugiego, gdy masz odblokowany telefon. A najlepsze jest to, że nie musisz płacić żadnych opłat za zakończenie połączenia.

Podczas gdy większość odblokowanych telefonów obsługuje operatorów GSM, takich jak AT&T i T-Mobile, najlepiej jest szukać urządzeń, które obsługują wszystkich głównych amerykańskich dostawców, w tym Sprint i Verizon. W ten sposób można swobodnie wybrać, aby zabrać swoje urządzenie do dowolnego przewoźnika. A jeśli nie podoba Ci się Twój obecny dostawca usług lub inny oferuje lepszą ofertę, zawsze możesz odejść. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem telefonicznym, który jest odblokowany.

Minusem odblokowanych telefonów jest to, że rzadko przychodzą one z czymś w rodzaju ogromnych rabatów promocyjnych, które często można zobaczyć operatorów oferujących, zwłaszcza nowym abonentom, którzy zgadzają się na długoterminowe plany ratalne sprzętu. Minusem jest jednak to, że istnieje wiele niedrogich odblokowanych opcji, które nie złamią banku, ale zapewniają flagowe funkcje kalibru i doświadczenia za mniej. Wybraliśmy ręcznie niektóre z tych urządzeń w różnych cenach na poniższej liście, aby pomóc Ci znaleźć idealne dopasowanie.

Jakie są najlepsze odblokowane telefony?

Najlepszym odblokowanym telefonem na podstawie naszych testów jest iPhone SE 2020, który pakuje wiodący w branży procesor A13 firmy Apple w kompaktowy telefon, który można kupić za mniej niż 400 dolarów. Podczas gdy każdy operator bezprzewodowy oferuje iPhone SE, Apple sprzedaje również odblokowane urządzenie, dając Ci swobodę zabierania go do dowolnego operatora.

Nadal lubimy Google Pixel 3a. Posiada świetny aparat fotograficzny, w tym tryb Night Sight do robienia zdjęć przy słabym oświetleniu, można go kupić bezpośrednio w Google i w sklepach takich jak Amazon. A jeśli interesuje Cię Pixel 3a, ale potrzebujesz większego wyświetlacza, to 6-calowy Pixel 3a XL jest idealnym rozwiązaniem.

Ci, którzy chcą wydać więcej, powinni zajrzeć do najnowszych telefonów z OnePlus. Podczas gdy droższa opcja - i jeden z najcenniejszych telefonów, jakie kiedykolwiek stworzył program OnePlus - program OnePlus 8 Pro jest lepszym wyborem, ponieważ zawiera funkcje klasy premium, takie jak czterokoładowarki, ładowanie bezprzewodowe i wyświetlacz 120 Hz. OnePlus 8 jest wyposażony w ten sam procesor z najwyższej półki oraz wyświetlacz 90Hz, ale jest tańszy o 200$, więc jest dobrym wyborem dla osób dbających o budżet.

Z drugiej strony, jeśli szczególnie martwisz się o żywotność baterii, niedrogi Moto G7 Power, który kosztuje tylko 249 dolarów, jest naszym niekwestionowanym królem żywotności baterii dzięki ogromnej baterii o pojemności 5.000 mAh i energooszczędnym procesorom. (Oczywiście, następca - Moto G Power - przybył z tą samą dużą baterią i niską ceną).

Wreszcie, lojaliści iOS, którzy wolą telefony większe niż iPhone SE może również uzyskać iPhone 11 i iPhone 11 Pro odblokowane. Podobnie, Samsung Galaxy S20, S20 Plus i S20 Ultra mogą być zakupione odblokowane, też. Jesteś mniej prawdopodobne, aby zapisać wiele, wybierając Apple i Samsung najlepszych modeli bez umowy serwisowej, choć można przynajmniej obniżyć cenę następnego urządzenia poprzez handel w starym.

Najlepsze odblokowane telefony, jakie można dziś kupić

1. iPhone SE 2020

Najlepszy odblokowany telefon, jaki można kupić

Apple ma jeden Google z powrotem iPhone SE. Podobnie jak Google w zeszłym roku z Pixel 3a, Apple wprowadziło znacznie tańszą wersję swoich flagowych urządzeń. Ale odbywa się to poprzez włączenie tego samego procesora, który można znaleźć w składzie iPhone 11. Oznacza to dużo mięśni wydajności w telefonie, który kosztuje mniej niż 400 dolarów.

Zrobisz kilka kompromisów za tę niższą cenę. W przeciwieństwie do innych telefonów Apple, iPhone SE 2020 posiada pojedynczą tylną kamerę, choć obiektyw 12-MP wypadł dobrze w naszych testach. Życzymy sobie, aby iPhone SE obsługiwał tryb nocny dla fotografii przy słabym oświetleniu, ale inne ujęcia bardziej niż pasują do tego, co telefony z aparatem Google mogą produkować.

iPhone SE 2020 posiada również inne funkcje, które zazwyczaj przechodzą przez tańsze telefony, takie jak ładowanie bezprzewodowe. A telefon ma kompaktową konstrukcję, którą łatwo jest trzymać w jednej ręce, jeśli czujesz się pozostawiony w tyle przez przejście na coraz większe ekrany na rynku smartfonów.

2. Google Pixel 3a

Najlepszy odblokowany telefon z systemem Android

Najtańszy Pixel Google kiedykolwiek jest dostępny bezpośrednio przez Verizon i T-Mobile, ale nadal można kupić Pixel 3a odblokowany w sklepie internetowym Google, i zabrać go do dowolnej sieci. To dobrze, bo ten telefon za 399 dolarów to marzenie łowców okazji. Ma ten sam wspaniały aparat fotograficzny, co flagowy Pixel 3, ale Pixel 3a kosztuje 400 dolarów mniej.

Pixel 3a zapewnia również najlepszą żywotność baterii z telefonu Google, która podczas naszego wewnętrznego testu trwa prawie 12 godzin. Nawet nowszy Pixel 4, który kosztuje dwa razy więcej, nie zbliża się do tak długiej żywotności. Oczywiście, zrobisz kilka kompromisów na temat szybkości procesora i jakości wyświetlacza OLED z 3a, ale jeśli chcesz najlepszy odblokowany telefon, propozycja wartości Google jest trudna do pobicia. Ci, którzy mogą sobie pozwolić na czekanie do końca tego roku, mogą chcieć wstrzymać się, aż Google wyjdzie z pogłoską Pixel 4a; jeśli historia się powtórzy, to prawdopodobnie pojawi się późną wiosną.

3. Moc Moto G7

Epicka żywotność baterii za mniej niż 300 dolarów

W przeciwieństwie do niektórych odblokowanych smartfonów, Moto G7 Power szczyci się możliwością pracy w każdej sieci w USA - czy to w sieci GSM, jak AT&T i T-Mobile, czy CDMA, jak Verizon i Sprint. I to na szczęście, ponieważ G7 Power ma taką epicką żywotność baterii, jaką każdy może docenić, bez względu na to, w jakiej sieci jesteś abonentem. Ze względu na swoją wytrzymałość, jest to najlepszy odblokowany telefon poniżej 300 dolarów.

W naszych testach Motorola wykorzystała 15,5 godziny niekończących się stron internetowych nad wieżami LTE T-Mobile. Większość telefonów ma szczęście, gdy osiągają one 10 godzin. A na dodatek, G7 Power szczyci się wydajnością z chipsetu Snapdragon 632, czyste oprogramowanie Android, który rywalizuje z Google Pixels i super jasny 6,2-calowy ekran, wszystko za niską, niską cenę 249 dolarów.

Nowo odsłonięty Moto G Power będzie również kosztował 249 dolarów, a jednocześnie będzie wyposażony w ten sam mocny akumulator. Co najlepsze, będzie działał w sieciach GSM i CDMA, tak jak jego poprzednik. Moto G Power pojawi się na wiosnę.

Zobacz także: Smartfony na dwie karty SIM