Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jakie etui do iPhone?

30 grudnia 2019

Smartfony należą dzisiaj do niezwykle popularnych rodzajów telefonów komórkowych. Mają mnóstwo różnorodnych bardziej lub mniej przydatnych funkcji i zdecydowanie więcej możliwości nich tradycyjne telefony komórkowe.

Popularność smartfonów sprawiła, że ich produkcją zajmuje się wiele firm, wśród nich jest także amerykańska firma Apple. Telefony komórkowe tej firmy nie noszą jednak nazwy „smartfon” - nazwano je iPhone. Urządzenia te od innych typów smartfonów różnią się między innymi system operacyjnym, które jest w nim zainstalowany. W większości smartfonów instalowany jest system Android, do którego niektórzy producenci dodają jeszcze autorskie nakładki. Apple w swoich iPhone instaluje własny system operacyjny iOS. iPhone sprzedają się naprawdę bardzo dobrze, mimo że ich cena jest dość wysoka. Firma Apple wprowadza więc na rynek w miarę regularnie nowe modele. Młodszym bratem iPhone 6 jest iPhone 6s. 

Czym charakteryzuje się iPhone 6s?

Pod względem wyglądu iPhone 6s zbytnio nie różni się od poprzedniego modelu. Przód telefonu został zabezpieczony szkłem, które zostało specjalnie opracowane dla firmy Apple. iPhone 6s chroni szkło podwójnie jonizowane – zgodnie z zapewnianiami producenta ma doskonale chronić wyświetlacz przed uszkodzeniami. Tylną ściankę wykonano z metalu, a dokładniej z bardzo wytrzymałego aluminium. W przypadku wyświetlacza zastosowano technologię 3D Touch, dzięki czemu obsługiwanie telefonu jest wyjątkowo proste i bardzo przyjemne. Urządzenie działa bardzo szybko. Jest to zasługą zarówno dwurdzeniowego procesora, jak i 2 GB pamięci RAM. Wszystkie aplikacje działają bez zarzutu, uruchamiają się naprawdę bardzo szybko. iPhone 6s można kupić w trzech wersjach kolorystycznych: Rose Gold, Space Gray i w wersji srebrnej. iPhone 6s robi wyjątkowo dobrej jakości zdjęcia. Główny aparat ma rozdzielczość 12 megapikseli. Jeszcze na koniec dodajmy, że iPhone 6s ma wyświetlacz o przekątnej 4,7 cali. Dostępny jest w dwóch wersjach: z 64 lub 128 pamięci ROM. W roku premiery model z 64 GB ROM kosztował prawie 3700 zł. 

Jak chronić iPhone?

Apple iPhone 6s to naprawdę telefon bardzo wysokiej klasy, szkoda byłoby, gdyby bardzo szybko uległ uszkodzeniu. Apple iPhone 6s można całkiem wygodnie obsługiwać jedną ręką, stosunkowo szorstka obudowa powinna gwarantować nam, że telefon nie wypadanie nam z ręki. Jednak takiej pewności nigdy mieć nie możemy, lepiej więc zakupić etui iPhone 6s. W sklepach mamy do wyboru bardzo różne modele etui, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Apple iPhone 6s. Poszukując etui do iPhone 6s warto pamiętać, że są one produkowane z bardzo różnych materiałów i w przeróżnych kolorach – warto dobrać takie etui, które będzie pasować do naszego miejsca pracy i okoliczności. Kolorowe etui w kwiatki na pewno prezentuje się bardzo ładnie, ale niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem dla bizneswoman. Zdecydowanie bardziej stylowo prezentuje się etui, które zostało wykonane z ekologicznej skóry. Do wyboru mamy również etui silikonowe i plastikowe. Te ostatnie są najtańsze. Stosunkowo drogie, ale bardzo dobrze zabezpieczające telefon przed zarysowaniami są etui pancerne. Wybierając takie etui możemy być pewni, że nasz Apple iPhone będzie zabezpieczony idealnie przed kurzem i zabrudzeniami. Niestraszny będzie dla niego także upadek. Plusem jest też to, że etui to jest wodoszczelne. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat doboru odpowiedniego etui do Iphone'a 6s i innych modeli marki ? Sprawdź więcej na http://apple-akcesorium.pl/ >>

Jeśli w zakup telefonu komórkowego zainwestowaliśmy spore pieniądze, nie powinniśmy oszczędzać na etui. W takiej sytuacji warto kupić taki pokrowiec, który doskonale zabezpieczy telefon przed uszkodzeniem.