Trwa ładowanie proszę czekać ...

Smartfony z najlepszymi aparatami fotograficznymi w 2020 r.

15 stycznia 2020

Udoskonalaj swoje zdjęcia, korzystając z najlepszych telefonów z aparatami.

Jaki jest najlepszy telefon z aparatem fotograficznym? Technika kamerowa rozwija się obecnie tak szybko, że może być trudno to stwierdzić. Jesteśmy tu, by odpowiedzieć na pytanie. Niezależnie od tego, czy jesteś pełnoetatowym fotografem, który chce mieć potężny przenośny aparat fotograficzny, aby uzupełnić swoją nieporęczną lustrzankę; kreatywnym, który chce być gotowy do uchwycenia wszystkiego, co go zainspiruje; czy też po prostu kimś, kto chce się zająć swoją grą Instagram, przeanalizowaliśmy wszystkie różne opcje, aby znaleźć Ci teraz najlepsze telefony z aparatem na rynku.

Podczas gdy prawdą jest, że większość smartfonów posiada obecnie przyzwoity aparat fotograficzny, istnieją telefony z aparatami, które świecą o wiele jaśniej niż reszta. Tacy jak Apple, Huawei i Samsung unowocześnili swoją grę tak bardzo, że możesz nawet porzucić swój dedykowany aparat i po prostu użyć telefonu, a ty będziesz ciężko naciskać, aby być w stanie powiedzieć różnicę w wynikach.

Oczywiście, dla tych, którzy zarabiają na życie na pełny etat z fotografii, chwytanie jednego z najlepszych aparatów tam jest nadal kluczowe, ale po zainwestowaniu w jeden z najlepszych telefonów z aparatem fotograficznym na tej liście, okaże się, że trzeba sięgnąć po aparat o wiele mniej, a nadal udaje się zdmuchnąć ludzi z jakością ujęć.

W sprawie budżetu? Nie martw się. Ta łapanka to nie tylko okręt flagowy i cena 1000 dolarów. Znaleźliśmy nawet najlepsze telefony z aparatami fotograficznymi, jeśli masz budżet, dzięki czemu możesz zwiększyć swoje możliwości bez zbankrutowania. W ten sposób możesz zamiast tego zainwestować w (znacznie bardziej rozsądne) najlepsze obiektywy do smartfonów lub statyw do smartfonów z całą zaoszczędzoną gotówką.

W tej chwili uważamy, że najlepszym telefonem z aparatem fotograficznym jest Google Pixel 4, nawet przy dużej ilości ostrej konkurencji. Na drugim miejscu jest Huawei P30 Pro - i są dobre wieści, w tej chwili jest kilka niesamowitych transakcji w USA i Wielkiej Brytanii. 

1. Google Pixel 4

Najlepszy telefon z aparatem fotograficznym w tej chwili

Po prostu, telefony z aparatami nie są lepsze od Google Pixel 4. Kiedy Google ponownie uruchomił swoje telefony komórkowe pod Pixel moniker, było jasne, że wiele z jego skupienia (jeśli wybaczysz kalambur) było na jakości kamer pokładowych. Technologia kamery w Pixel 3 była doskonała, a Google udało się jeszcze bardziej udoskonalić Pixel 4 - w rzeczywistości to właśnie w tej kamerze Google wyraźnie ukierunkował swoje udoskonalenia w tym nowszym modelu; pozostałe udoskonalenia są minimalne. Niemniej jednak, zdjęcia, które może zrobić Google Pixel 4, to nic innego jak opadające szczęki - nigdy nie widzieliśmy ostrzejszych, jaśniejszych i bardziej szczegółowych zdjęć z żadnego innego telefonu z aparatem fotograficznym. Nie twierdzimy, że to sprawia, że samodzielne aparaty nie działają, ale jeśli nie jesteś profesjonalnym fotografem, nie będziesz potrzebował więcej niż to, co da Ci ten smartphone.

Oczywiście, Pixel 3 nadal posiada doskonały aparat, a na nieco starszym modelu może być łatwiej zrobić zdjęcie.

2. Huawei P30 Pro

Biegacz do najlepszej kamery korony telefonicznej

Huawei P30 Pro wziął piłkę przekazaną mu przez poprzednika i po prostu kontynuował pracę - okazuje się, że jest to smartfon, który łamie duopol Samsung i Apple na światowym rynku telefonów. Jest to jeden z najlepszych smartfonów na Ziemi, a jego główny aparat fotograficzny jest jednym z głównych czynników, dlaczego. Połączenie aparatów 40MP, 20MP i 8MP łączy w sobie moc z doskonałym przetwarzaniem obrazu, redukcją szumów i funkcjami super zoomu, co sprawia, że fotografowanie P30 Pro jest naprawdę wyjątkowe. Można nawet twierdzić, że model 2019 jest obecnie czteroogniskowym aparatem fotograficznym, a teraz dodano do niego dodatkowy aparat ToF (czas lotu), aby uzyskać większą głębię na portretach.

Oczywiście musimy wypowiedzieć tutaj słowo ostrzeżenia, ponieważ Huawei ma swoje bieżące problemy z rządem amerykańskim i istnieje niewielkie ryzyko, jeśli istnieje zakaz aktualizacji i takie tam. Ale jeśli to cię nie zniechęci, będziesz miał fantastyczny sprzęt do zabawy.

03. Samsung Galaxy S10 Plus

Najlepszy telefon z aparatem fotograficznym w telefonie Samsung

Smartfony Samsung Galaxy są teraz tak dobre, że najnowsze iteracje generalnie walczą o postępy w ostatniej chwili. Ale to nie powinno powstrzymać nas przed wrzaskiem na temat jego najnowszego i największego okrętu flagowego - Galaxy S10 Plus, który ponownie podniósł poprzeczkę dla telefonów z aparatami fotograficznymi na premierze (po prostu nie aż tak bardzo). Podwójne kamery 12MP z tyłu są oczywistym punktem wyjścia. Nie są one już wyjątkowe, ale niezwykła przysłona f/1,5 jest z pewnością atrakcyjnym dodatkowym atutem, co oznacza, że można robić zdjęcia rzucające się w oczy nawet przy słabym oświetleniu. A w słonecznym klimacie można dopasować otwór do drugiego końca spektrum. Samsung również ciężko pracował, aby zmniejszyć hałas. Uwielbiamy funkcję Super slow motion 960fps, która pozwala na kreatywną pracę z filmami wideo, a bokeh-energia selfie snapper jest również imponująca.

04. iPhone 11 Pro

Wyjdź na zewnątrz z najlepszą kamerą Apple

Oto jesteśmy, wybór dla wszystkich fanów Apple. Na szczęście, ostatnia premiera Apple dała nam trio urządzeń idealnych dla twórców. Łącząc zarówno przystępne ceny i wszystkie najlepsze specyfikacje, środkowa opcja trio - iPhone 11 Pro - łatwo wychodzi jako gwiazda pokazu. 

Masz do dyspozycji potrójny obiektyw z szerokim kątem widzenia i zoomem optycznym, idealny do robienia imponujących zdjęć w podróży. I, z najpotężniejszym procesorem w każdym telefonie obecnie na rynku, iPhone 11 Pro nie zawiedzie Cię w wydajności albo.